Nowa sala już gotowa

sala-widowiskowa

Maciej MoreńPo remoncie salę będę mógł wynajmować i będzie ona przynosić zyski. Dzwonią do mnie firmy zewnętrzne, ale niestety dotychczas musiałem odmawiać. Maciej Moreń

.Zakończyła się przebudowa sali widowiskowej  Miejskiego Ośrodka Kultury w Stoczku Łukowski. Koszt inwestycji to blisko 160 tysięcy złotych, z czego 109 tysięcy dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Reszta środków to pieniądze miejskie. 

W czasie prac były wykonane  dodatkowe inwestycje, 7000 zł dołożyło Starostwo Powiatowe na docieplenie i wyciszenie sufitu sali, a 3000 zł które przekazał Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie wykorzystano na zakup kurtyn.

Przebudowana sala widowiskowa zmieniła swój charakter, z widowiskowej na wielofunkcyjną. 

Dotychczas  główna sala budynku pełniła jedynie funkcję sali widowiskowej, a po modernizacji stała się miejscem mobilnym i wielofunkcyjnym tj. w zależności od organizowanych wydarzeń będzie można ją szybko i sprawnie przekształcić w salę koncertową, wystawienniczą, taneczną, konferencyjną, dydaktyczną itp.,  Zakupiony, nowoczesny sprzęt multimedialny będzie wykorzystywany do organizacji cyklicznych i okazjonalnych wydarzeń takich jak spektakle teatralne, Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych, koncertów, dyskotek, gal, festiwali, prezentacji multimedialnych, projekcji filmowych, spotkań z mieszkańcami miasta  czy też spotkań autorskich i wiele innych.

18 grudnia 2016r. nastąpi oficjalne otwarcie zmodernizowanej i wyremontowanej kardynalnej sali budynku. W związku z tym Burmistrz i Rada Miasta Stoczek Łukowski, Orkiestra Dęta OSP oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na II Koncert Bożonarodzeniowy oraz spotkanie opłatkowe. 

źródło: stoczek-lukowski.pl

Przed remontem i po remoncie, przesuń suwak i porównaj.  Jak Wam się podoba nowy wygląd sali?

[image-comparator left=”http://nadswidrem.pl/wp-content/uploads/2016/12/do-porównania-2.jpg” right=”http://nadswidrem.pl/wp-content/uploads/2016/12/do-porównania-12.jpg” width=”100%” classes=”hover”][/image-comparator]

7
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
widz
Gość
widz

Sala niewątpliwie straciła na akustyce i widowiskowości, natomiast zyskała na wszechstronności użycia. Czy być do wszystkiego znaczy być na nic – zobaczymy

Iza
Gość
Iza

Te krzesełka to jakaś porażka. Każdy będzie sobie zasłaniał. Już o wątpliwej wygodzie nie wspomnę.

D...
Gość
D...

160 tysięcy złotych i tylko taki efekt???
Zamiast obszernego komentarza:comment image

tolek
Gość
tolek

fotele były super a te krzesełka to do kuchni

Marek
Gość
Marek