Łukowscy Policjanci nie świecą przykładem…

alkomat

Ostatnio  w naszym regionie doszło do kilku poważnych wypadków. Sprawcami okazali się być nietrzeźwi kierowcy, a ilość tych zdarzeń zaczyna być zatrważająca.

Niestety dobrego przykładu nie dają również łukowscy Policjanci. Serwis informacyjny Łuków24 donosi:

Policja otrzymała zgłoszenie od mieszkańca Łukowa, że jeden z kierowców zachowuje się bardzo podejrzanie. Nie wykluczone, że jest pijany. Na miejsce został wysłany patrol policji. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia zawiadamiającego – kierowca był pijany, miał 2,16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcę udało się zatrzymać dzięki interwencji zgłaszającego, gdyż kierowca chciał odjechać przed przyjazdem patrolu.Podczas kontroli okazało się również, że pijany kierowca to funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Na miejsce wezwano więc Prokuratora, który nadzorował wszystkie czynności wykonywane przez policję.

Miejmy nadzieję, że to odosobniony przypadek…

Najnowsze komentarze

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Bo ogolnie to na komisariatach tak jest przyjete …pytaja sie kazdego czy masz nalogi jak powiesz nie …to ci pisza ze masz klopoty ze zdrowiem …a jak masz nalogi to jestes w porzadku…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A co w stoczku lukowskim sie dzieje …..