Pijany 43 letni mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski uciekał przed radiowozem i potrącił funkcjonariusza Policji…

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 43-latek z gminy Stoczek Łukowski, który kierując volkswagenem uciekał przed policyjnym radiowozem. Podczas ucieczki potrącił interweniującego policjanta, a także uderzył w radiowóz. Dodatkowo okazało się, że 43-latek nie ma w ogóle prawa jazdy. Ze względu na lekceważący stosunek 43-latka do obowiązującego prawa i jego dotychczasowe postępowanie, przekazali sprawę do prokuratury wnioskując o wystąpienie do sądu o areszt tymczasowy dla podejrzanego.

Do zdarzenia doszło we wtorek. Po godzinie 22.00 patrolujący ulice Stoczka Łukowskiego policjanci zauważyli wyjeżdżający na drogę samochód marki Volkswagen Polo, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie zwolnił. Następnie kontynuując jazdę zaczął „jechać wężykiem”. Mundurowi podjęli decyzję o skontrolowaniu auta.

Sygnałami uprzywilejowania dali znak kierowcy do zatrzymania. Mężczyzna nie zareagował, tylko  przyśpieszając skręcił w boczną drogę, gdzie gwałtownie zatrzymał się, a następnie cofając, skierował się w stronę zbliżającego się radiowozu. Tylko szybka reakcja policjanta i zjechanie radiowozem na lewy pas uchroniła przez  zderzeniem.

Kierowca volkswagena nie chciał dać za wygraną. Wyjeżdżając ze Stoczka Łukowskiego na jednej z dróg gwałtownie zahamował przed drzewami, co spowodowało zgaśnięcie silnika.  Kiedy do volkswagena podbiegł jeden z policjantów, zdesperowany mężczyzna uruchomił silnik auta i cofając uderzył w biegnącego w jego kierunku funkcjonariusza i stojący w pobliżu policyjny radiowóz. Na szczęście policjantowi  nic poważnego się nie stało.

Kierowca volkswagena ponownie ruszył do ucieczki. Kiedy pojazd znalazł się na gruntowej drodze, jeden  z funkcjonariuszy wykorzystał moment i dopadł uciekiniera.  Unieruchomił silnik pojazdu i wyjął kluczyki ze stacyjki. Kierowca, mimo wydawanych przez mundurowych poleceń nie chciał wysiąść z samochodu. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu.

Po chwili jednak został doprowadzony do radiowozu, gdzie okazało się że zatrzymanym jest 43-latek z gminy Stoczek Łukowski, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci ustalili też, że mężczyzna w czerwcu i dwukrotnie w lipcu tego roku, znajdując się w stanie nietrzeźwości jeździł tym samochodem po drogach. Teraz 43-latek został zatrzymany w policyjnej celi.  Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty.

Funkcjonariusze obserwując lekceważący stosunek 43-latka do obowiązujących norm prawnych i jego dotychczasowe postępowanie, przekazali akta postępowania do Prokuratury wnioskując o wystąpienie do Sądu o areszt tymczasowy dla podejrzanego mężczyzny.

MJ.

źródło: policja.gov.pl

39
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Ciesze sie ze mam ten zaszczyt żyć w Polsce którą włada tak wspaniały rząd. Jestem zwolennikiem i pasjonatem partii rządzącej.

PS; tym rezem piszę na trzeźwo i takie są właśnie moje poglądy

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Wstydzisz się swojego nazwiska że się podszywasz pod moje ? Takie działanie podlega pod KK i rodo

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Nieposłuszeństwo i odpowiedzialność jest niezaprzeczalnym naturalnym prawem każdego. Rezygnując z niego przestaje się być człowiekiem. Tym, co pozwala władzom państw bezkarnie wszczynać wojny, rujnować domy, okradać i zabijać ludzi oraz dzieci jest lęk przed tym, że ludzkość dozna ukojenia Pokojem, ten strach trzeba pokonać i pozbawić ” władzę ” / oszustów możliwości tworzenia prawa, wyroków, armii i wszczynania wojen za pieniądze dzieciom ukradzione przez ogłupionych rodziców. Krzysztof Chudek 30.06.2019

Kuba
Gość
Kuba

Kończ Pan z tymi kocopołami i wstydu sobie oszczędź.

obserwator
Gość
obserwator

Co to za jakieś pseudofilozoficzne dyrdymały? Jeździł po pijanemu, łamał przepisy, najechał na człowieka. Należy go ukarać zgodnie z prawem i to wszystko.

Wladek
Gość
Wladek

Masz rację tylko to prawo jakoś nie dla wszystkich jest równe…

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

OBDARZONYCH ROZUMEM I MORALNOŚCIĄ OSTRZEGAM INFORMUJĄC ŻE: Każdy, kto uczestniczy lub czyni przygotowania do wzięcia udziału w procederze “wyborów” – fałszerstw zarządzanych, organizowanych, nadzorowanych i zatwierdzanych przez oszustów i hipokrytów – osoby nieuprawnione (nieposiadające niepodważalnie udokumentowanych mandatów społecznych, co jest sprzeczne z polską racją stanu i polskim interesem narodowym, art. 4.2 Konstytucji,…) funkcjonujących na podstawie “prawa” nielegalnego i sprzecznego z interesami Polaków (brak niepodważalnych dowodów potwierdzających zgodność oficjalnych wyników “wyborów” z wolą uprawnionych wyborców oraz frekwencji, brak możliwości sprawdzenia poprawności zakwalifikowania i policzenia oddanego głosu, brak możliwości skrócenia kadencji osób, które utracą zaufanie,…) działa na szkodę Polski i Polaków! Takie… Czytaj więcej »

obserwator
Gość
obserwator

A poza tobą w domu wszyscy zdrowi?

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

małpy małpuja niczego nie wymyslają

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Moje teksty są dla obdarzonych rozumem i moralnością …debile mają problemy ze zrozumieniem , ba nawet się obraża obraz ich głupoty …

Wladek
Gość
Wladek

Stoczek zbudowany jest na PRzemytnikach,złodziejami i oszukancach a tu znalazło się paru sprawiedliwych i osadzania chłopaka bo policja go złapała a ilu nie zlapala.a bandziorami dla mnie są większymi Ci co nie płacą uczciwie pracownikom kręcą fajka napierdalaja baby w domach itd.no i ci co tak najwięcej krzyczą pewnie wiele też mają za uszami.oc takcy jesteśmy katolicy

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Oto K-Raj katolicki rządzą icki

Denis
Gość
Denis

Właśnie czytałem, że sąd nie zgodził się na tymczasowy areszt – to już kpina. Powinni opublikować jego dane aby ludzie zwracali na bandytę uwagę. Zaraz kogoś zabije i też go puszczą. Podajcie kto to jest i za każdym razem gdy pojawi się na ulicy powiadamiać policję a policja sąd i do skutku.

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Czy jesteś obdarzony rozumem i moralnością ??? cechami człowieka

Denis
Gość
Denis

A o co chodzi, bronisz bandziora?

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

odpowiedz na pytanie ,czy to problem dla ciebie

Denis
Gość
Denis

Żaden problem, mam swój rozum i moralność. Jestem osobą wierzącą ale takich bydlaków nie cierpię jak pokazują się „co to nie ja”. Widziałem sporo takich i wiem, że niektórzy już odpoczywają dwa metry pod ziemią

Wladek
Gość
Wladek

Za szybko chlopcze oceniasz ludzi.za każdym człowiekiem jest jego historia i jego upadek ludzie mondrzy waża slowa a jak to powiedziales ,,bydlaki,,glosno krzycza

Denis
Gość
Denis

Najlepiej być głuchym i ślepym. Najlepiej nic nie robić, bo pijany i bez prawa jazdy ma swoją historię, może przeżywa trudne chwile. Ktoś powie, potrącił policjanta – trudno taka jego praca. A co powiesz jak zabije kogoś z twojej rodziny? Dopiero wtedy będzie niedobry? Raz człowiek może zbłądzić ale robiąc to co on nagminnie to już powinno być napiętnowane.

Wladek
Gość
Wladek

Nigdy nie powiedziałem że popieram pijaństwo na drodze ale nie wyzywam ludzi od bandziorów bo nie wiem co za mną jeszcze stoji.gdy by to był małolat to jeszcze bym zrozumiał glupota szpanerstwo popisy ale facet ma 43 lata i tu jest coś nie tak a poza tym to problem jest wielu Polaków tych których nie złapali by musiało pobudować wiele ,,pak,,by ich pozamykac tylko czy to by rozwiazalo problem?mysle ze nie…

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

nie obawiasz się że umrzesz z nowym nieużywanym mózgiem i do piekła trafisz za szerzenie nienawiści do bliźniego oraz za kłamstwa i małpowanie kłamstw oszustów którzy boga sobie wymyslili

Jacek
Gość
Jacek

Ludzie wymyślili boga a kto wymyślił (stworzył) ludzi, świat, wszechświat? Bóg (Stwórca) był od zawsze, a to jak go sobie ludzie wyobrażają (pod jaką postacią/postaciami) to już są kwestie religijne.

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Parafianin –
człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, ciemny bez rozumu i moralności …

Witalis
Gość
Witalis

A imię „Krzysztof” oznacza z greckiego „niosący Chrystusa”. Ładnie Cię rodzice nazwali. Pewnie parafianie i wierzący, co nie?

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Krzysz To OF– tak też możesz sobie uroić, jak ktoś podpowie … Urojenia niczym nie poparte w rzeczywistość to obłąkanie

Tomasz
Gość
Tomasz

Tak Witalis, matka Krzysztofa, pani Halina to osoba bardzo wierząca, podobnie z resztą jak jego rodzeństwo. Pozdrawiam.

Witalis
Gość
Witalis

Tak myślałem. Panie Krzysztofie, to nie są urojenia tylko etymologia – Krzysztof, Krystian, Chrystian to typowo chrześcijańskie imiona.

Kacper
Gość
Kacper

Pomijając to, że potracił policjanta i złamał przepisy, to prowadząc samochód mając 2 promile stwarzał ogromne zagrożenie. Policja jest instytucją powołaną m.in. do dbania o bezpieczeństwo Narodu, więc wg. zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”, wyeliminowali z drogi osobę, która mogła zrobić krzywdę innym. Być może policjanci uratowali kogoś przed śmiercią lub kalectwem – mało takich przypadków było? Pijani nie myślą racjonalnie i tylko głupiec będzie bronić takiego zachowania.

Xyz
Gość
Xyz

Tępić pijansstwo na drogach !!!!!