
Czas szybko płynie. Wydawałoby się, że nie tak dawno wybieraliśmy naszych włodarzy, a to minęło już cztery lata i pora wybrać po raz kolejny. Póki co termin wyborów, a co za tym idzie same wybory nie zostały jeszcze ogłoszone, ale pewne jest, że się odbędą na jesieni. Czasu zatem na przemyślaną strategię już pozostało bardzo mało. W drugim obiegu krążą plotki, kto z kim i przeciw komu.
Z osób pełniących funkcje publiczne, a także osób które w wyborach poprzednich startowały (a których plotki dotyczą) stworzyliśmy krótką listę sondażową.
Wybory na Burmistrza:
- Marcin Sentkiewicz 31%, 83 votes83 votes 31%Głosów
- Bogdan Gołęgowski 18%, 50 votes50 votes 18%Głosów
- Ireneusz Szczepanik 13%, 35 votes35 votes 13%Głosów
- Krzysztof Czub 13%, 34 votes34 votes 13%Głosów
- Ktoś inny 12%, 33 votes33 votes 12%Głosów
- Longin Kajka* 8%, 23 votes23 votes 8%Głosów
- Artur Piskorz 4%, 12 votes12 votes 4%Głosów
- Na nikogo znich* 0%, 1 vote1 voteGłosów
Wybory na Wójta:
- Marek Czub 67%, 153 votes153 votes 67%Głosów
- Ktoś inny 16%, 37 votes37 votes 16%Głosów
- Daniel Chudek 15%, 33 votes33 votes 15%Głosów
- Bousz Zbigniew* 2%, 4 votes4 votes 2%Głosów
Komu zależy na zatrzymaniu trendu staczania się Stoczka w zaścianek, a nie dorwaniu się do „michy” zapraszam do startu na radnego Miasta.
Tel. kontaktowy 792-825-085
A inni? Może Szczepańczyk wróci? Pomimo mieszkania w Wawie dalej ściąga pieniądz do Stoczka.
Czy pozycja nr. 1 Pana SAentkiewicza to przypadek? Administratorze jak coś się tworzy to bez lansu. Może tak by wg alfabetu?
Na wyjściu było alfabetycznie, później sonda sama się pozycjonujw wg ilości głosów. Żaden lans.