Twórca i wykonawca utworu „Bo to jest taka moja muzyka…” zagra w sobotę w Stoczku.

Mało kto wie, że twórcą i wykonawcą znanej piosenki „Bo to jest taka moja muzyka…” jest Karol Płudowski, a nie Sławomir Świerzyński wraz z zespołem Bayer Full, który zwyczajnie utwór splagiatował.

Prawdziwe oryginalne wykonanie tego utworu, (ale nie tylko), będzie można usłyszeć w Stoczku Łukowskim już w sobotę o 20.00 w ramach koncertu „Rock&Volleyball”, który odbędzie się na sali sportowej Zespołu Oświatowego (wejście od stadionu). Wstęp jest wolny. Oprócz Karola Płudowskiego wystąpi również zespół „Kapitan Jacek”, oraz gościnnie artyści z Brześcia.

Warto również podkreślić, że rodzice Karola Płudowskiego pochodzą ze Stoczka, a on sam zna Stoczek doskonale, bowiem będąc dzieckiem regularnie spędzał tu wakacje i ma tu wielu przyjaciół

Występ odbędzie się pod hasłem:

Pieśń a praktyczność — jedno, zaręczone

Jak mąż i dziewka, w obliczu wieczności.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

cała Turystyczna (przez duże T) wie o tym doskonale a kradzież jest kradzieżą