Wandale atakują

Nie minął tydzień od kiedy młodzież skutecznie pożegnała się ze szkołą i ze swoją kadrą pedagogiczną, a już działalność co bardziej „zaradnej” młodzieży jest widoczny na ulicach Stoczka. Okazało się, że pojemniki PCK na używaną odzież mogą przeszkadzać, trzeba zatem je powywracać.

Jednak nie tylko pojemniki nie miały szczęścia, ofiarą wandalizmu padła również tabliczka przy armacie. Inkubator Kreatywności Społecznej tak opisuje sytuację:

UWAGA! POZNAJECIE?
Tak – to tabliczka przy armacie na skwerze miejskim, którą (podobnie jak armatę) ufundowała lokalna społeczność. Niestety komuś strasznie się nudziło podczas zwiedzania i ją zniszczył, podrapał czymś ostrym. Musiał się przy tym nieźle napracować, bo tabliczka jest wykonana z solidnego materiału 
🤠 Mamy ogromną prośbę do wszystkich mieszkańców miasta oraz gości – troszczmy się o DOBRO WSPÓLNE i nie pozwólmy na takie przejawy wandalizmu.
Udostępnij ten post. Niech jak największa liczba fundatorów armaty i tabliczki dowie się, że ktoś próbuje niszczyć to, z czego wiele osób jest dumnych.

Nie zgadzasz się z treścią? Chcesz coś dodać albo przekazać? Zapraszam do kontaktu. mail: rozwojstoczka@gmail.com

1
Zostaw komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
gienek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gienek
Gość
gienek

ja się pytam gdzie jest policja?????