Daniel Chudek zostanie Posłem?

Daniel Chudek

W wyborach do Europarlamentu mandat z naszego okręgu uzyskała Elżbieta Kruk i Beata Mazurek. Tym samym zwolniły one miejsce w Sejmie kolejnym osobom kandydującym z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do parlamentu w 2015 roku.

W naszym okręgu wyborczym zwolniło się jedno miejsce, (Beata Mazurek startowała z Chełma). Wcześniej na tej samej zasadzie do Sejmu pojechał Sławomir Skwarek.

Kolejną uprawnioną osobą na liście był Grzegorz Muszyński, który zdobył 7384 głosy, ale on mandatu nie przyjął. Dziś z kolei Marek Wojciechowski (7060 głosów) ogłosił, że woli pozostać Radnym Województwa:

Następny na liście jest Zdzisław Podkański, który z kolei jest również Radnym Sejmiku, a dodatkowo jest również wiceprzewodniczącym. Zatem najpewniej i on zrezygnuje…

Wychodzi na to, że mandat po Elżbiecie Kruk nie cieszy się zainteresowaniem, i jeśli tak dalej pójdzie na swoją kolej doczeka się Daniel Chudek(2075 głosów), który w wyborach uzyskał niezły wynik.

Co prawda przed nim jest jeszcze kilku kandydatów(7), ale najczęściej pełnią one już wysokie funkcje w samorządzie, bądź zasiadają na dyrektorskich stołkach i na 4 miesiące może nie chcieć im się nigdzie ruszać…

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
obserwator 2
Gość
obserwator 2

Właśnie wszyscy kandydaci na posła pracują, a czym zajmuje się Pan Chudek?

Obserwator
Gość
Obserwator

Tytuł powinien brzmieć „Masakra”…