Jest w kim wybierać…

Wybory do Sejmu i Senatu powoli zaplanowane są na 13 października. Powoli również kampania wyborcza wkracza na nasze ulice i drogi. Przybywa banerów i plakatów, ale przy czyim nazwisku warto postawić krzyżyk?

Z naszego powiatu startują:

Na liście Prawa i Sprawiedliwości, znaleźli się obecni posłowie Krzysztof Głuchowski i Sławomir Skwarek. Obaj będą ubiegać się o reelekcję.

Wśród kandydatów Koalicji Obywatelskiej  liście znaleźli się natomiast Józef Juchnikowski i Maciej Tryboń.

Osoby z powiatu łukowskiego znalazły się też na listach utworzonych wspólnie przez Polskie Stronnictwo Ludowe i Kukiz’15. Są tam były radny wojewódzki Marek Kopeć i Dariusz Krzęcio.

O poselski mandat zamierza też ubiegać się łukowski radny Arkadiusz Pogonowski. Startuje z listy KWW Koalicja Bezpartyjni Samorządowcy.

Na liście Konfederacji Wolność i Niepodległość znalazł się Mateusz Gryz.

W okręgu numer 14, w skład którego wchodzi m.in. powiat łukowski, wystartują obecny senator Stanisław Gogacz (PiS) oraz Arkadiusz Kasznia (Koalicja Obywatelska).

Sondaże dla naszego okręgu w wyborach do Sejmu dają zwycięstwo Prawu i Sprawiedliwości:

źródło: podlasie24.pl AKup.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o