Daniel Chudek Wiceprzewodniczącym

O wyborach do Izb Rolniczych, przedstawicielach i działaniach mało kto wie. W zasadzie tylko nieliczni zainteresowani…

Ostatnio w Mieście i Gminie Stoczek odbyły się wybory delegatów do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej, jeden z miasta i dwóch z gminy.

Na Walnym Zebraniu Wyborczym w Łukowie na Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Izb Rolniczych został wybrany Daniel Chudek ze Stoczka.

Przewodniczącym został Zbigniew Górski.

10
Zostaw komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Samtaszekanonimluki:)anonim Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
anonim
Gość
anonim

Anonimie czy ja napisałem w pierwszym poście, że Pan Chudek komuś ubliżył? Proszę o czytanie ze zrozumieniem i kubeł zimnej wody przed napisaniem odpowiedzi. Czy ja zatem ubliżyłem Panu Chudkowi? Otóż nie, napisałem że moim zdaniem jego ZACHOWANIE było chamskie i prostackie. Tak było i takie jest moje zdanie.

luki
Gość

Daniel ze Stoczka gdzie kiedy ile lat ktoś go zna co on sobą reprezentuje

:)
Gość
:)

Wysoka rada jest pewnie strasznie stremowana jak przychodzą mieszkańcy? Bo po co oni tu przyszli nawet wniosku nie można wnieść https://www.facebook.com/ccpl/photos/a.425455005021.375310.410356000021/10155697801245022/?type. A po za tym Gratuluje Panie Danielu!

Anonim
Gość
Anonim

Chyba Państwu reprezentującym obecną władzę pomyliły się role, ponieważ to nie mieszkańcy miasta są dla Was a Wy dla nich drodzy Państwo. Mieszkańcy miasta mają pełne prawo przychodzić na sesję Rady Miasta nie muszą pytać o zgodę władz, a Pan Chudek nikomu nie ubliżył z tego co mi wiadomo w przeciwieństwie do osoby która napisała pierwszy komentarz. Czyje więc zachowanie jest chamskie i prostackie, pytam?????? PS. Gratulacje wyboru na Wiceprzewodniczącego 🙂

Witos
Gość
Witos

Moje gratulacje!