Daniel Chudek Wiceprzewodniczącym

O wyborach do Izb Rolniczych, przedstawicielach i działaniach mało kto wie. W zasadzie tylko nieliczni zainteresowani…

Ostatnio w Mieście i Gminie Stoczek odbyły się wybory delegatów do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej, jeden z miasta i dwóch z gminy.

Na Walnym Zebraniu Wyborczym w Łukowie na Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Izb Rolniczych został wybrany Daniel Chudek ze Stoczka.

Przewodniczącym został Zbigniew Górski.

Jeśli byłeś świadkiem wypadku, coś interesującego się wydarzyło zapraszamy do kontaktu. Prześlij zdjęcia albo napisz! Pomóż tworzyć serwis i poinformuj o tym innych.
Mail: rozwojstoczka@gmail.com

Zostaw komentarz

10 komentarzy do "Daniel Chudek Wiceprzewodniczącym"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
anonim
Gość

Anonimie czy ja napisałem w pierwszym poście, że Pan Chudek komuś ubliżył? Proszę o czytanie ze zrozumieniem i kubeł zimnej wody przed napisaniem odpowiedzi. Czy ja zatem ubliżyłem Panu Chudkowi? Otóż nie, napisałem że moim zdaniem jego ZACHOWANIE było chamskie i prostackie. Tak było i takie jest moje zdanie.

luki
Gość

Daniel ze Stoczka gdzie kiedy ile lat ktoś go zna co on sobą reprezentuje

:)
Gość

Wysoka rada jest pewnie strasznie stremowana jak przychodzą mieszkańcy? Bo po co oni tu przyszli nawet wniosku nie można wnieść https://www.facebook.com/ccpl/photos/a.425455005021.375310.410356000021/10155697801245022/?type. A po za tym Gratuluje Panie Danielu!

Anonim
Gość

Chyba Państwu reprezentującym obecną władzę pomyliły się role, ponieważ to nie mieszkańcy miasta są dla Was a Wy dla nich drodzy Państwo. Mieszkańcy miasta mają pełne prawo przychodzić na sesję Rady Miasta nie muszą pytać o zgodę władz, a Pan Chudek nikomu nie ubliżył z tego co mi wiadomo w przeciwieństwie do osoby która napisała pierwszy komentarz. Czyje więc zachowanie jest chamskie i prostackie, pytam?????? PS. Gratulacje wyboru na Wiceprzewodniczącego 🙂

Witos
Gość

Moje gratulacje!