W Łukowie będzie McDonald’s

Rozpoczęła się w Łukowie budowa restauracji McDonald’s. Powstaje ona przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wojska Polskiego. W miejscu gdzie ma się mieścić restauracja zaczęła się rozbiórka budynków należących w przeszłości do Centrali Nasiennej.

  Pierwsze informacje o tym, że w Łukowie ma powstać McDonald’s pojawiły pod koniec grudnia ubiegłego roku. Teraz ten plan zaczyna być realizowany.

  Przypomnijmy, że co kilka lat pojawiały się informacje o otwarciu McDonald’s w Łukowie. Miał powstać na placu przy skrzyżowaniu ulic Międzyrzeckiej i Prusa. Później pojawiły się informacje, że restauracja powstanie w budynku dworca PKP. Ostatecznie z tamtych planów nic nie wyszło.   Dziś natomiast wiemy, ze McDonald’s ma powstać przy rondzie na ulicy Warszawskiej.

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcinek
Gość
Marcinek

A może by tak zalew wybudować na Świdrze

Wladek
Gość
Wladek

Narazie czekamy na obiecany w kampanii wyborczej remont ,,bulwaru,, na Izydory…

J-23
Gość
J-23

może będzie pod koniec kadencji na prowizorkę jakiś ochłap rzucony na ten cel jak da sie udobruchac starostę.

Wladek
Gość
Wladek

Amerykany wycofali się z Afganistanu a wkraczają do Łukowa ha ha ha