Poszukiwany odnalazł się.

Poszukiwany odnalazł się dziś w Lublinie.

Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują 79-letniego Wiesława Gołaszewskiego. Mężczyzna w poniedziałek przed 14.00 wyszedł z domu w Wólce Poznańskiej, z zamiarem udania się do Stoczka Łukowskiego. Do wieczora 79-latek nie wrócił do domu i nie skontaktował się z najbliższymi. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

WIESŁAW GOŁASZEWSKI

lat 79

zamieszkały w Warszawie,

przebywający ostatnio w Wółce Poznańskiej gm. Stoczek Łukowski


Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna 4 listopada 2019 roku przed godziną 14.00 wyszedł z domu w Wólce Poznańskiej, gdzie od kilku dni przebywał z rodziną. 79-latek  zamierzał udać się do Stoczka Łukowskiego, skąd miał wrócić do najbliższych. Do wieczora mężczyzna nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi, którzy teraz obawiają się o jego życie i zdrowie.

W chwili zaginięcia poszukiwany przez policjantów 79-latek ubrany był w zieloną kurtkę zapinaną na guziki, golf, czarne dresowe spodnie, brązowe pantofle, na głowie miał granatową czapkę.

Rysopis:  wzrost około 180 cm, waga ok. 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, oczy ciemne.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

MJ.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dyskutant
Gość
Dyskutant

Czytelnicy lokalnych wiadomości w internecie wiedzą, że poszukiwania zostały zakrojone na szeroką skalę. Policja dwoiła się i troiła. Np. dzisiaj na targu mieli większą głośność, niż pan sprzedający preparat na porost włosów za 5 zł., a o zaginionym rozmawiano niemal przy każdym stoisku Dobrze, że zaginiony pan odnalazł się, nic mu się nie stało po drodze z Wólki Poznańskiej, nikt go nie napadł. Chciałbym zauważyć jedną rzecz. Mianowicie policja nie może ujawnić miejsca pobytu osoby zaginionej po jej odnalezieniu, jeśli nie wyraża ona na to zgody, składając pisemne oświadczenie. Oświadczenie takie może złożyć tylko osoba dorosła i nieubezwłasnowolniona.