Napadli bo byli głodni?

Ostatni numer Wspólnoty Łukowskiej dużo miejsca poświęca wydarzeniom, które miały miejsce w marcu. Chodzi o słynna sprawę napadu na sklep spożywczy w miejscowości Helenów. Dokonali go dwaj mieszkańcy Miasta Stoczek Łukowski- Andrzej L. i jego syn Daniel L.

Obaj obecnie przebywają w areszcie śledczym w Siedlcach i grozi im 15 lat więzienia.

Jak opisuje „Wspólnota”:

„Przy trasie Łuków Lublin stoi sklep spożywczy ABC- bezpośrednio przy ulicy.  Tego marcowego popołudnia do sklepu weszli  dwaj mężczyźni, niższy tęgawy i wyższy szczupły. Czarne kominiarki z otworami na usta i oczy zakrywały twarze.

-To jest napad!- powiedział cicho „gruby” […]

Zamaskowany mężczyzna wyjął z kieszeni pistolet i wystrzelił kilka razy w jej kierunku. Sprzedawczyni uciekła na zaplecze i chciała zadzwonić do szefa. Wyższy mężczyzna pobiegł za nią uderzył ją w plecy i próbował zabrać telefon.  Złodzieje przestraszyli się, że kobieta wezwała pomoc i uciekli ze sklepu z kasą fiskalną”.

Dzięki monitoringowi w Krzywdzie policjanci ze Stoczka i Łukowa bardzo szybko ustalili sprawców.

Obaj oskarżeni zasiądą na ławie oskarżonych już w styczniu. Jak podaje Policja, były to osoby dobrze jej znane.

Jak dodaje autorka tekstu, Magdalena Oknińska w artykule:

Daniel L. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Przekonuje, że do napadu zmusił go „pusty żołądek, nikomu nie chciał zrobić krzywdy i ze sklepu chciał zabrać tylko jedzenie. Jego ojciec nie przyznał się i odmówił składania zeznań”

Więcej można dowiedzieć się z ostatniego numeru Wspólnoty Łukowskiej

3
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gość
Gość
gość

Bzdura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heinrich
Gość
Heinrich

Równie dobrze mogliby powiedzieć:
„Nie my takije – żyzń takaja”
Zgadnijcie z jakiego to filmu :):):)

KN
Gość
KN

Hehe, normalnie ‚dylemat więźnia’ https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dylemat_wi%C4%99%C5%BAnia 🙂