Pożar domu jednorodzinnego

pożar osiedle chamowo
fot. dzięki uprzejmości OSP Stoczek Łukowski

Dziś rano przed godzina ósmą doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Stoczku Łukowskim. Sprawną akcję ratowniczą przeprowadzili strażacy OSP Stoczek Łukowski, OSP Zgórznica i PSP Łuków.

W specjalistycznej aparaturze weszli oni do budynku, gdzie w kotłowni zajęło się drewno przy piecu centralnego ogrzewania. Strażacy sprawnie opanowali zagrożenie pożarem całości budynku. Dzięki aparaturze stwierdzili obecność CO (czadu) w pomieszczeniach mieszkalnych, zostały one przewietrzone.

 

 

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Jeśli się podaje jakieś informacje PANIE REDAKTORZE to proszę się do tego odpowiednio przygotować. Weszli w specjalistycznej aparaturze_ co to jest!!! Za pomocą aparatury wykryli czad- ponownie co to jest? Troszeczkę trudu nie zaszkodzi!!!! Wesołych Świąt!!!!

Gajos
Gość
Gajos

Czym Ty się Andrzej ekscytujesz? Stara di pierogów zagoniła i nie masz gdzie żali wylewać? Dla zwykłego śmiertelnika, taka informacja jak w artykule starczy.