Koło Gospodyń Wiejskich w Toczyskach nie zwalnia tempa!

Projekt zakończony ! ! ! ✍👍💪💪Zmiany i efekt widać gołym okiem ! 🌳🌳🌻🌺

Po wielu miesiącach wytężonej pracy, czas na świętowanie uroczystego otwarcia ! 🎀🎊👨‍👩‍👧‍👦🏡W dniu 12 września 2020 roku na placu przy Szkole Podstawowej w Toczyskach, uroczyście zakończono realizację projektu ” Integracyjne spotkania w altanie „, grantu Moja Mała Ojczyzna otrzymanego od Fundacja BGK . Bardzo miło, gdy w tak ważnej dla nas uroczystości dla nas, zaproszeni goście przybyli i świętowali z nami, w tym Gmina Stoczek Łukowski, pan Wójt Marek Czub, pan Tomasz Kruk, pan Zbigniew Bogusz, w ramach dobrych stosunków sąsiedzkich swoją obecnością zaszczycili nas ze wsi Zgórznica pan Adam Kaczor – radny Gminy Stoczek Łukowski i pani sołtys Mariola Woźna, jak również nasi lokalni przedstawiciele pani Ewa Barej – radna Gminy Stoczek Łukowski oraz sołtys wsi Toczyska pan Marek Kaczor, członkowie Koła Gospodyń Wiejskich w Toczyskach oraz mieszkańcy wsi i zaproszeni goście.

Nasze uroczyste otwarcie i spotkanie, było podziękowaniem, wyrażeniem wdzięczności dla osób, które zaangażowały się w prace przy realizacji projektu, jak również w działalność Koła Gospodyń Wiejskich w Toczyskach. Uroczystość była doskonałą okazją do licznych podziękowań zawartych w przemówieniach i wystąpieniach naszych gości i członków Koła Gospodyń. Ukoronowaniem uroczystości było, wręczenie pamiątkowych podziękowań. Dziękujemy za pomoc i ofiarność wszystkich zaangażowanych osób, za ich wkład, za poświęcony czas. Wasza tutaj obecność i czyny świadczą, o dużej chęci uczestniczenia w życiu lokalnej społeczności i chęci realizacji podejmowanych działań na rzecz rozwoju naszej wsi.Serdecznie Dziękujemy !👏🏆👍👌😉KGW Toczyska.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o