Burmistrz z absolutorium

burmistrz

Na poniedziałkowej sesji Rady Miasta nie mogło zabraknąć dyskusji nad absolutorium dla Burmistrza Miasta Ireneusza Szczepanika.

Tradycyjnie, wykonanie budżetu za ubiegły rok, podzieliło radę, na tych którzy są zadowoleni i tych, którzy nie chcą się dać przekonać, że jest tak idealnie.

Działania Burmistrza zachwalał Radny Piotr Rosa, który wskazywał, że należy się cieszyć z tego co się w mieście dzieje. Wtórował mu były Przewodniczący Krzysztof Czub.

Na drugim biegunie były wypowiedzi Marcina Sentkiewicza, wskazywał on, że miasto tak naprawdę nie ma gospodarza i jest wiele zaniedbań w różnych dziedzinach.

Absolutorium zostało przyjęte głosami 10 radnych za, Marcin Sentkiewicz przeciw i  4 wstrzymujących się: Karolina Walecka, Ewa Mokicka, Janusz Rosa i Krzysztof Szczepańczyk.

Czy Burmistrz powinien otrzymać od rady absolutorium?

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o