Stoczkowska OSP najaktywniejsza w powiecie

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stoczku Łukowskim mają za sobą bardzo ciężko wykonaną pracę. Ma to swoje odzwierciedlenie w statystyce wyjazdów jaki podał portal strażacki.pl.

Wynika z niego, że nasi strażacy ochotnicy interweniowali 98 razy, 43 razy wyjeżdżali do pożarów, 51 do miejscowych zagrożeń a cztery razy do alarmów fałszywych.

W statystyce województwa lubelskiego jednostka uplasowała się na bardzo wysokim 12 miejscu (najwięcej w powiecie) na 1062 jednostek z województwa.

Brawo dla strażaków i jednoczesne podziękowania za ich trud w poprawę bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców.

7
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Węgier
Gość
Węgier

Ta chyba do kielicha

Ewelina
Gość
Ewelina

Do kielicha? Po czym to stwierdzasz Węgier? Ja nie widzę tego, może i piją ale tego nie widziałam nigdy, widziałam wiele razy czy to w dzień czy to w nocy jak biegli, czy dojeżdżali do remizy i szybko wyjeżdżali komuś pomóc. Skoro mówisz, że do kielicha uzasadnij to proszę bo chce o tym wiedzieć, a co do picia to każdy pije więc nawet i im się należy, nie rozumiem takich dogryzań.

Wladek
Gość
Wladek

Ci co pili to już ich nie ma starzy wiedza jak było a bylo nie raz wesolo…

M.
Gość
M.

Lubelskie ma. 1062 jednostki OSP.

Paweł
Gość
Paweł

Panie M. Po pierwsze to jest tak napisane w artykule, po drugie proszę się nie ukrywać pod nickami ponieważ większość wie kim Pan jest, czy nazwie się Pan M. Czy Władek to jedno i to samo. Pozdrawiam

Wladek
Gość
Wladek

Tylko nie Wladek bo ja nie jestem M

Paweł
Gość
Paweł

Rozumiem, ale był jeszcze Władek inny, który podszywał się pod Ciebie lub drugi, też wypowiadał się co do straży dlatego tak napisałem. Jeżeli to nie Ty i uraziłem Cię to bardzo przepraszam. Pozdrawiam