Porażka na zakończenie

W niedzielę 31 października w ramach 11 kolejki bialskopodlaskiej A- klasy, LKS Dwernicki zmierzył się na wyjeździe z zespołem Bór Dąbie. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2-0. Była to 3 porażka zawodników Dwernickiego i ostatni mecz w tej rundzie. Bilans dotychczasowych spotkań to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, co pozwoliło zająć 5 miejsce na koniec rozgrywek w rundzie jesiennej.

Trener LKS-u Kuba Bogusz po meczu podziękował zawodnikom za zaangażowanie i poświęcony czas:

„W imieniu swoim, oraz całej drużyny, chcę bardzo podziękować wszystkim sympatykom LKS Dwernicki, za Wsparcie, w zakończonej rundzie jesiennej. To nie tylko dzięki naszemu zaangażowaniu na boisku, ale również dzięki Waszemu Wsparciu na trybunach, ta runda, była jedną z najlepszych pod względem ilości zdobytych punktów, odkąd Dwernicki znalazł się w Klasie A. Nie myślcie jednak, że w pełni zadowala nas miejsce w tabeli, oraz liczba zdobytych punktów. Wręcz przeciwnie. Mamy świadomość, że tych punktów powinno być o wiele więcej, analizując przebieg poszczególnych spotkań. Czasu jednak nie cofniemy, ale sytuacje możemy zdecydowanie polepszyć, w rundzie wiosennej. Dlatego dziękując Wam za Wsparcie, również o nie prosimy w następnej rundzie. Gwarantuję jako Trener tego zespołu, że za Wasze Wsparcie, odwdzięczymy się dobrą i przede wszystkim skuteczną grą. Wiem, że ten zespół stać na to, żeby bardzo pozytywnie zaskoczyć. Bądźcie więc z Nami, bo dla Was gramy. Dwernicki to jedna Wielka Rodzina.. A Wy tworzycie ją wspólnie z Nami. Dziękujemy!”

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o