Ze Stoczka do Bollywood

jolanta-swieczak

O tym, że nasze zapaśniczki są najlepsze na świecie, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Ich klasa sportowa jest poza wszelką dyskusją. 

Ostatnio jednak, kunszt,  urodę i talent występującej obecnie w klubie z Chełma Jolanty Świeczak, dostrzegli producenci z Bombaju, czyli popularnego Bollywood. Jolanta to wychowanka trenera Ryszarda Wałachowskiego z GKS Armaty. Wicemistrzyni Polski kadetek, oraz aktualna Akademicka wicemistrzyni Polski na codzień mieszka w Jagodnym.

Właśnie w Indiach powstał film fabularny o karierze zapaśniczki. Jolanta Świeczak wraz z dwiema koleżankami i dwoma sędziami dostała zaproszenie do udziału w zdjęciach.

Premiera filmu zaplanowana jest na grudzień. O całym zdarzeniu  poinformował  również Teleexpress w telewizyjnej Jedynce.

Wyróżnienia gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów nie tylko na macie, ale również na ekranach telewizji.

Link do materiału, kliknij======= TUTAJ

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ja1
Gość
ja1

SUPER info