Wygrali prestiżowy konkurs!

Zespół młodzieży w składzie Paulina Basek, Krzysztof Bogusz, Karolina Kosil, Olga Łukasiewicz, Dawid Nagadowski, Igor Pazura, Wiktoria Podstawka, Miłosz Rosa i Julia Wiśniewska pod opieką bibliotekarki Agnieszki Barej i prezeski Towarzystwa Przyjaciół Stoczka Łukowskiego Hanny Stosio za film pt. „Rówieśnicy Niepodległej w Stoczku Łukowskim” zdobył pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie Ośrodka KARTA!
W finałowej uroczystości konkursowej swoją obecnością wspierały nas panie: Wiesława Milczuk – dyrektor Zespołu Oświatowego (będącego kontynuatorem tradycji Szkoły Powszechnej w Stoczku, o której opowiada nasz film) oraz Urszula Perczyńska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stoczku Łukowskim, w której powstała ta praca.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o