Wielki sukces Patrycji Celej! Wicemistrzyni Rejonu grać będzie dalej!

patrycja-celej2

W dniu 17 listopada na hali sportowej w Woli Osowińskiej rozegrano finał Rejonu Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym Igrzyska 2016/2017.Na zawody stawili się najlepsi tenisiści z powiatu: bialskiego, łukowskiego, parczewskiego, radzyńskiego i miasto Biała Podlaska. W kategorii dziewczęta rocznik 2006 i młodsze Patrycja Celej uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Kamionce zajęła II miejsce. Patrycja wygrała wszystkie mecze i doszła do finału w swojej kategorii. W finale dopiero przegrała mecz z uczennicą Oliwią Czech z powiatu bialskiego i tym samym została vice mistrzynią Rejonu Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym- Igrzyska 2016/2017.Patrycja wywalczyła awans na zawody wojewódzkie ,które odbędą się w Kocudzy.

patrycja-celej
18 listopada w Borkach odbył się finał Rejonu Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym Gimnazjum 2016/2017.Weronika Brodowska uczennica klasy IIa gimnazjum w Starych Kobiałkach po zaciętych meczach uplasowała się na 9 miejscu.

brodowska

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o