Warsztaty piłkarskie dla dzieci

plakat-psd

Zapraszamy serdecznie na warsztaty piłkarskie w Stoczku Łukowskim. Odbędą się one w środę 2 maja o godzinie 14.00 na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Oświatowym.

Warsztaty są dla dzieci okazją do sprawdzenia swoich możliwości i predyspozycji pod okiem zawodowego trenera piłki nożnej. Zajęcia poprowadzi Tomasz Janczarek.

Przez pięć lat pracował w akademii West Bromwich Albion, po powrocie do kraju szkolił młodzież w Legii Warszawa. Po odejściu ze stołecznego klubu współzałożył akademię Playmaker, gdzie obecnie trenuje ponad 60 dzieci. W wolnych chwilach wyjeżdża do Portugalii i Hiszpanii, gdzie uczestniczy w kursach organizowanych przez tamtejsze federacje.-„Szkolenia oraz rozmowy z ich trenerami pozwoliły mi bardziej kompleksowo spojrzeć na piłkę nożną, lepiej ją zrozumieć. Chcę, żeby moje drużyny charakteryzowała ofensywna gra, by kontrolowały mecz, a przypadek ograniczyły do minimum – młody szkoleniowiec przedstawia swój pomysł na futbol„.

Po zajęciach dla dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej odbędzie się spotkanie z rodzicami. Omówione zostaną aspekty profesjonalnych treningów piłkarskich i wynikających z tego szans dla dziecka.

Wywiad z trenerem i jego spojrzenie na szkolenie dzieci można przeczytać: TUTAJ

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 698 701 370

STS Aves Zaprasza wszystkie chętne dzieci i rodziców, miejsce zamieszkania jest absolutnie bez znaczenia.

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o