W mieście nadzwyczajnie

     Działając na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy  z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713) zwołuję XVII nadzwyczajną sesję Rady Miasta Stoczek Łukowski w dniu 29 kwietnia 2020 roku (środa) o godzinie 14.00 w sali narad Urzędu Miasta w Stoczku Łukowskim.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XVI sesji Rady Miasta.
3. Informacja Burmistrza Miasta z wykonania uchwał Rady Miasta i działalności w okresie od poprzedniej sesji.
4. Podjęcie uchwały Nr XVII/101/2020 w sprawie uchwalenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Stoczek Łukowski w 2020 roku.
5. Podjęcie uchwały Nr XVII/102/2020 w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasto Stoczek Łukowski.
6. Podjęcie uchwały Nr XVII/103/2020 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego w celu opracowania i realizacji Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Łukowskiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2020 – 2030.
7. Podjęcie uchwały Nr XVII/104/2020 w sprawie określenia zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dla dyrektora szkoły prowadzonej przez Miasto Stoczek Łukowski.
8. Podjęcie uchwały Nr XVII/105/2020 w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
9. Podjęcie uchwały Nr XVII/106/2020 w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej.
10. Podjęcie uchwały Nr XVII/107/2020 w sprawie zmian budżetu miasta na 2020 rok.
11. Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie działalności pożytku publicznego za 2019 rok.
12. Informacja dotycząca utrzymania czystości i porządku w mieście Stoczek Łukowski.
13. Informacja dotycząca bezrobocia w mieście.
14. Realizacja wniosków zgłaszanych przez Komisje Rady Miasta na poprzedniej sesji.
15. Zamknięcie obrad.

8
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladek
Gość
Wladek

I jak tam rodacy zostaliście juz nakaz obowiazkowego monrowania skrzynak pocztowych pod rygorem kary pieniężnej 10 000 nie zle jedzie pisowska junta szykuja sie ostro do glosowania bo wybarami trudno to nazwac tylko jak wtedy swiat nazwie p.dude.dyktatorem?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pilnuj swojej Warszawy i głosuj na MKB

Kris
Gość
Kris

Jeszcze proszę o informację czy Urząd Miasta przekazał Poczcie spis wyborców

Wladek
Gość
Wladek

Pewnie tak bo przeciez burmistrz i rada jest z jednej opcji

olllo
Gość
olllo

Tak przekazał dane, informacja jest w Bip wnioski o udostępnienie informacji publicznej.Na jakiej podstawie prawnej o to trzeba zapytać pana burmistrza.

Wladek
Gość
Wladek

Moze kiedys jak prokuratura bedzie wolna nie podlegla ziobrze to ktos wyjasni bo narazie tyle sie mowi o rodo i chronieniu naszych danych a tu takie wychodza jaja.ta pisowska banda depcze wszystkie przepisy od konstytucji począwszy.poprzednicy zajmowalu sie soba i krecili afery ale ta junta pobila ich na leb a to co robia z tymi wyborami na prazydenta to przechodzi wszystko

Maciej
Gość
Maciej

Czemu sesja jest zwołana w trybie nadzwyczajnym, skoro większość punktów wynika z planu pracy Rady miasta? Czy ktoś zaniedbał zwołanie sesji w normalnym trybie?

J-23
Gość
J-23

Macieju jak słyszę takie dyrdymały:
-boisko sztuczne będzie tańsze w budowie niż naturalne
-orliki są puste na wioskach, ale u Nas będzie boisko oblegane
-za psa odpowiada Ośrodek Zdrowia
-nie wiedzą ile będzie kosztować Studium zagospodarowania przestrzennego, a jak podaje Kala…, że będzie droższe niż warunki zabudowy to wraz głosuje się ZA
to już rozumię dlaczego jest to NADZWYCZAJNE