Tragiczne wypadki na drogach w powiecie…

Łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 808 w Bystrzycy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Honda 65-latka wyjeżdżając z posesji została uderzona przez jadący drogą samochód marki Audi. Niestety pokrzywdzona kobieta zmarła na miejscu zdarzenia.

   Wczoraj po godzinie 16:30 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 808 w Bystrzycy. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa auta osobowe, że jadące nimi osoby są ranne. Mundurowi na miejscu wypadku ustalili, że kierujący samochodem marki Audi 29-latek z gminy Wojcieszków zderzył się z samochodem marki Honda, którym kierowała 65-latka z gminy Krzywda. Pojazdy po zderzeniu zjechały z drogi i „dachowały” na przydrożnym polu. Okazało się, że pokrzywdzona kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca audi, jego 91-letni pasażer oraz 66-letni pasażer hondy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

   Pracujący pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili wstępnie, że kierująca hondą kobieta wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą samochodowi marki Audi, wskutek czego doszło do zderzenia aut. Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

   Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

Poważne obrażenia ciała kierowcy i całkowicie zniszczony samochód audi – to skutki wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj po godzinie 21.00 w Sięciaszce. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący autem 29-letni łukowianin zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mundurowi ustalili też, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

  Wczoraj po godzinie 21.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 76 w Sięciaszce. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy po uderzeniu w przydrożne drzewo „dachował” na pobliskim polu, a jego kierowca wypadł z pojazdu. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że pojazdem biorącym udział w wypadku był samochód marki Audi i że kierował nim 29-letni łukowianin. Młody mężczyzna z miejsca zdarzenia z poważnymi urazami został odwieziony karetką do szpitala. Tam pobrano od niego krew do badań.

  Dodatkowo policjanci ustalili, że młody mężczyzna był w przeszłości karany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i aktualnie obowiązuje go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia drogowego, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Prawda jest taka że w rejonie LLU Łuków większość ludzi jeździ jak Piraci co widać codziennie na drogach. Nie bez powodu „lulki” i ich wyczyny są tak popularne na Facebooku… 🙁

Vel
Gość
Vel

Nie śmiej się z ,,lulkow,,to dobrzy Ludzie tylko Lekko Upośledzenie…LLU

Dyskutant
Gość
Dyskutant

Przez duże P powiedziane

edek
Gość
edek

to rusz się poza powiat łukowski wtedy zobaczysz jak inni jeżdżą