Szczepienia za milion

Dziś „Gazeta Wyborcza” podała, że Miasto Stoczek Łukowski znajduje się na pierwszym miejscu w wśród gmin województwa lubelskiego biorąc pod uwagę procent zaszczepionych mieszkańców. Co to oznacza? Ano nie mniej lub więcej to, że jeśli uda się utrzymać to miejsce to włodarze otrzymają do budżetu miasta milion złotych.

Niewielka przewaga

Jak na razie przewaga jest niewielka, ale o zwycięstwo w konkursie na najbardziej „wyszczepioną” gminę na Lubelszczyźnie burmistrz Marcin Sentkiewicz jest spokojny. Jeszcze w tym miesiącu w naszym mieście odbędą się dwie duże imprezy tj. kolejna edycja ogólnopolskich biegów (11 września) oraz obchody 475-lecia nadania praw miejskich (18 września). Przy obu wydarzeniach mają działać mobilne punkty szczepień.

Burmistrz i przewodniczący już zaszczepieni

Nasz burmistrz Marcin Sentkiewicz i przewodniczący Krzysztof Szczepańczyk w odróżnieniu od prezydenta Andrzeja Dudy wątpliwości nie mieli, a jak nawet mieli, to wygrały korzyści bo obaj są już dawno zaszczepieni. Obaj jak i cała rada mocno liczą na dodatkowy milion w kasie. A wiadomo, jak mała gmina, to każdy zaszczepiony na wagę złota.

A jakie są Państwa opinie w tej sprawie? Czekamy na Państwa głosy w komentarzach.  

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
z daleka
Gość
z daleka

Okazuje się, trzeba być na pierwszym miejscu w starym województwie siedleckim. Tak napisano na koncie miasta na FB. Obecnie Stoczek jest na drugim. Pierwsze są Sobienie-Jeziory.

z daleka
Gość
z daleka

Aktualny ranking:
1. Stoczek Łukowski (m) – 54,0%
2. Sobienie-Jeziory (w) – 54,0%

z daleka
Gość
z daleka

Mieszkańcy Stoczka kolejny raz mi zaimponowali. Najpierw świetną rewitalizacją skweru w centrum miasta, a teraz odpowiedzialnym podejściem do zdrowia całej społeczności.
Brawo!

Wladek
Gość
Wladek

A jeszcze do tej ,,banki,,mają dorzucić jajka i kilka bochenków chleba….