Sylwia Lacek wiceburmistrzem warszawskiej dzielnicy

Wychowana w Kobiałkach pod Stoczkiem Łukowskim Pani Sylwia została właśnie wiceburmistrzem Bielan. Przez wiele lat była radną tej dzielnicy. 

– Dziękuję wszystkim mieszkańcom, z którymi miałam możliwość współpracować, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie. Pracownikom Urzędu, na których wsparcie mogłam zawsze liczyć – wierzę, że w nowej roli ta współpraca będzie wyglądała jeszcze lepiej Dziękuję radnym Klubu Koalicji Obywatelskiej za rekomendację oraz wszystkim radnym, którzy oddali głos za moją kandydaturą, obdarzając mnie zaufanie – napisała w mediach społecznościowych Pani Lacek. 

Pani Sylwia pracowała m.in. w biurze senator Barbary Borys Damięckiej. 

Kilka lat temu współpracowała z tygodnikiem Wspólnota Łukowska. 

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów