Wychowana w Kobiałkach pod Stoczkiem Łukowskim Pani Sylwia została właśnie wiceburmistrzem Bielan. Przez wiele lat była radną tej dzielnicy.
– Dziękuję wszystkim mieszkańcom, z którymi miałam możliwość współpracować, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie. Pracownikom Urzędu, na których wsparcie mogłam zawsze liczyć – wierzę, że w nowej roli ta współpraca będzie wyglądała jeszcze lepiej Dziękuję radnym Klubu Koalicji Obywatelskiej za rekomendację oraz wszystkim radnym, którzy oddali głos za moją kandydaturą, obdarzając mnie zaufanie – napisała w mediach społecznościowych Pani Lacek.
Pani Sylwia pracowała m.in. w biurze senator Barbary Borys Damięckiej.
Kilka lat temu współpracowała z tygodnikiem Wspólnota Łukowska.







Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…
„Jestem gotów usiąść do rozmów choćby dziś.” - to chyba coś nowego po X-latach?
Tekst to streszczenie 1/1 wypowiedzi mecenasa Wójcickiego, więc może lepiej niech tak zostanie. Można zawsze dopowiedzieć w komentarzach ;)
Marcinie, a może tak dodać w tym Twoim zapisie historii rok 2000 kiedy to doszło do ugody między stronami?
Dobrze.