Siatkarze uczczą rocznicę odzyskania niepodległości

turniej22

Już w najbliższą niedzielę na hali Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim, odbędzie się III Turniej Niepodległości im. Ignacego Braulińskiego ps. „Kandyda”.

W tym roku organizator zmienił nieco  formułę. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00 turniejem minisiatkówki dla chłopców i dziewcząt z klas IV-V(kat: chłopcy kl IV i V, dziewczęta kl IV i V). Mecze będą odbywały się na dwóch salach, na małej i  dużej. Przyjadą drużyny ze Strzyżewa, Zarzecza Łukowskiego, Starej Prawdy.

Od godziny 11.00 rywalizację rozpoczną juniorzy. Udział w zawodach weźmie Dwójka Garwolin i Absolwent Strzyżew i STS Aves.

Od godziny 12.00 rozpoczną zawody juniorki, rywalizować będą drużyny z Krzywdy i Starej Prawdy i ze Stoczka Łukowskiego.

Na koniec rozgrywek około godziny 15.30 seniorzy STS Aves Stoczek Łukowski w ramach PALPS podejmą drużynę z Gminy Łuków.

Zapowiadają się duże emocje.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o