Praca wre, nowa pracownia już wkrótce

W tym budynku po remoncie będzie pracownia Orange

Prace przy obiekcie Zespołu Szkół  trwają w najlepsze. W samym budynku, ale także przed nim gołym okiem można zaobserwować intensywne  remonty i inwestycje. Inkubator Kreatywności Społecznej a także inne grupy, w tym bardzo aktywnie 50+, mocno zaangażowały się w prace.

Na potrzeby pracowni musi być wymieniona instalacja elektryczna, położony nowy chodnik a także zbudowana nowa wiata pod którą będzie można organizować spotkania plenerowe. Warto pochwalić społeczną inicjatywę, a jeszcze bardziej warto się do niej włączyć. Dlatego zachęcamy do kontaktu  i włączenia się działania.

W październiku planowane jest otwarcie.

Byliśmy na miejscu i zapytaliśmy „co się tam wyrabia”:

Nie sposób nie wyróznić klubu 50+:

20
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LLU
Gość
LLU

A ja uważam, że im więcej takich inicjatyw , tym lepiej dla nas, a oceny zostawcie na później:)

am
Gość
am

W stoczku mamy co najmniej dwie inicjatywy społeczne – choćby klub 50+ które nie mają miejsca dla swoich spotkań i ta pracownia ma agregować i spajać zarówno te grupy jak i współpracę między nimi, co może nam wyjść tylko na dobre. Nie, nie będzie to kafejka internetowa gdzie dzieciaki zaraz by próbowały CSa odpalić lub inne niezbyt produktywne..rozrywki. A im dalej od urzędu i MOK tym lepiej. Gratulacje.

LS
Gość
LS

i to nie kabaret niestety

LS
Gość
LS
LS
Gość
LS

do MS. Ale jaki Ty masz przekaz? 🙂