Pierwsze medale rozdane!

12 kwietnia 2025 roku w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek w sumo – pierwsze mistrzowskie zmagania krajowe w tym roku. W zawodach nie zabrakło przedstawicielek naszego klubu, które pokazały się z bardzo dobrej strony, wracając z cennymi krążkami.

Na lubelskich matach walczyły dwie nasze zawodniczki:

  • Anna Kamola w kategorii do 60 kg,
  • Izabela Wałachowska w kategorii powyżej 75 kg.

Debiutująca w roli trenerki Karolina Gryczon z powodzeniem poprowadziła swoje podopieczne przez turniejowe zmagania.

Obie zawodniczki zaprezentowały się znakomicie – walczyły z determinacją, odwagą i sportową klasą. Izabela Wałachowska po zaciętych pojedynkach stanęła na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal, natomiast Anna Kamola dotarła aż do finału i po wyrównanym starciu musiała uznać wyższość rywalki, sięgając po srebrny medal.

To doskonały początek roku dla naszego klubu i świetny prognostyk przed kolejnymi startami. Gratulujemy dziewczynom i trenerce Karolinie – tak trzymać!

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów