Piękny koncert kolęd w nowej sali MOK

koncert kolęd

Wczoraj, w podniosłej, świątecznej i uroczystej atmosferze w nowej sali Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert kolęd. Spotkanie było połączone z otwarciem sali wielofunkcyjnej, która zastąpiła sale widowiskową. Na spotkanie byli zaproszeni wszyscy mieszkańcy miasta. Swoją obecnością zaszczycili Ksiądz Proboszcz Stanisław Bieńko, Burmistrz Miasta Ireneusz Szczepanik, Przewodniczący Rady Miasta Artur Piskorz, Radni, Dyrektorzy i wielu znamienitych gości.

W akompaniamencie orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej przepięknie kolędy śpiewali soliści. Oto próbka ich możliwości:

 

koncert kolęd

Po koncercie w miłej atmosferze, zebrani podzielili się opłatkiem świątecznym. Wszyscy życzyli sobie tego co najlepsze, w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a także w Nowym Roku.

dzielenie się opłatkiem

 

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów