Wczoraj, w podniosłej, świątecznej i uroczystej atmosferze w nowej sali Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert kolęd. Spotkanie było połączone z otwarciem sali wielofunkcyjnej, która zastąpiła sale widowiskową. Na spotkanie byli zaproszeni wszyscy mieszkańcy miasta. Swoją obecnością zaszczycili Ksiądz Proboszcz Stanisław Bieńko, Burmistrz Miasta Ireneusz Szczepanik, Przewodniczący Rady Miasta Artur Piskorz, Radni, Dyrektorzy i wielu znamienitych gości.
W akompaniamencie orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej przepięknie kolędy śpiewali soliści. Oto próbka ich możliwości:
Po koncercie w miłej atmosferze, zebrani podzielili się opłatkiem świątecznym. Wszyscy życzyli sobie tego co najlepsze, w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a także w Nowym Roku.









Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…
„Jestem gotów usiąść do rozmów choćby dziś.” - to chyba coś nowego po X-latach?
Tekst to streszczenie 1/1 wypowiedzi mecenasa Wójcickiego, więc może lepiej niech tak zostanie. Można zawsze dopowiedzieć w komentarzach ;)
Marcinie, a może tak dodać w tym Twoim zapisie historii rok 2000 kiedy to doszło do ugody między stronami?
Dobrze.