Patrycja Chudek i Julia Poniatowska zwyciężczyniami konkursów literackiego i ekologicznego

W gminie Stoczek Łukowski podsumowano konkursy literacki i ekologiczny.

Pierwszy pod tytułem: „Mój portret piórem pisany”, zorganizowany został przez Szkołę Podstawową im. Armii Krajowej w Kisielsku. Ekologiczny – pod hasłem: „Jestem ekologiczny” zorganizowała Szkoła Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Szyszkach. Konkursy zorganizowano pod Patronatem Transnarodowej Redakcji Dziennikarstwa   i Komunikacji Społecznej, wydawcy kwartalnika Czasu Pismo 2022. 

W listopadzie 2021 roku został ogłoszony konkurs literacki – Mój portret piórem pisany, o zasięgu ogólnopolskim, dla młodzieży w wieku 13 – 30 lat. Konkurs miał na celu pobudzenie aktywności twórczej młodzieży w dziedzinie literatury i promocję utalentowanych adeptów literatury. Uczestnicy nadsyłali swoje prace do 30 stycznia. Prace zostały umieszczone na Fb i poddane ocenie społecznej. Na każdą pracę można było głosować, oddając lajka. Na konkurs wpłynęło 10 prac. 

Komisja konkursowa, powołana przez dyrektora szkoły, po zliczeniu wszystkich lajków i ocenie merytorycznej prac, postanowiła przyznać nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

KATEGORIA – UCZNIOWIE
1. Patrycja Chudek – 573 lajki – nagroda finansowa 50 Euro   
2. Wiktoria Bartosiak – 515 lajków – nagroda finansowa 25 Euro
3. Natalia Kajka – 345 lajków – nagroda finansowa 15 Euro

Równolegle podsumowany został konkurs „Jestem ekologiczny”. Uczestnicy nadsyłali swoje prace graficzne w formie plakatu, pocztówki, baneru, ulotki lub infografiki. Na konkurs wpłynęło 45 pra

Wyniki: 
1. Julia Poniatowska – 509 lajków – nagroda finansowa 50 Euro
2. Milena Rombel – 292 lajki – nagroda finansowa 25 Euro
3. Anna Wiśniewska – 159 lajków – nagroda finansowa 15 Euro 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o