Otwarcie restauracji McDonald’s w Łukowie

Łuków czekał na McDonald’sa od dobrych kilku lat. Co jakiś czas pojawiała się pogłoska, że w tym czy innym miejscu buduje się McDonald’s. Sieciowa restauracja była taką atrakcją, że każda szkolna wycieczka z naszego powiatu musiała mieć w programie „posiłek w McDonald’s”.

   I wreszcie „McDonald’s” jest w Łukowie. Budowa trwała kilka miesięcy. Restauracja zlokalizowana jest przy rondzie na ulicy Warszawskiej  i Alejach Wojska Polskiego, na terenie po rozebranej centrali nasiennej. Pierwszych gości  przyjęła 3 stycznia. 

 Zainteresowanych nie brakowało. Obsługa przy wejściu pilnowała, żeby wchodzić w maseczkach i dezynfekować ręce. Ze względu na obostrzenia ograniczona jest liczba gości wewnątrz. Dania pracownicy przynoszą do stolików, jeżeli chce się zjeść na miejscu. Posiłek można zamówić bezpośrednio przy ladzie, albo wybrać danie i opłacić za pomocą automatu z ekranem dotykowym. Jest także McDrive, czyli możliwość zamawiania jedzenia i odbierania go bez wysiadania z samochodu.  

Poniżej kilka zdjęć z wizyty pierwszych klientów.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o