Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim zaprasza do akcji świąteczna paczka

Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim zaprasza do akcji świąteczna paczka dla dzieci ze środowisk najuboższych i poszkodowanych przez los. Dołącz do nas i przygotuj paczkę dla dziecka, dla którego będzie ona jedynym prezentem świątecznym i dowodem na to, że jest zauważone i kochane. W dniach 22.11-6.12.2021 w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej będzie organizowana zbiórka min. artykułów takich jak: zabawki: maskotki, lalki, samochody, puzzle itd, – artykuły higieniczne: pasty, szczoteczki do zębów, kremy, mydełka, szampony itd,- artykuły szkolne: książeczki, kredki, flamastry, zeszyty itd,- odzież: czapki, szaliki, kurtki itd,- słodycze.

Osoby zainteresowane zbiórką prosimy o kontakt telefoniczny 514144833- Kamil Gac lub wiadomość na stronie jednostki OSP Stoczek Łukowski. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej szlachetnej akcji

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Brawo OSP