Nie mieli sobie równych! Fantastyczna runda GKS Armaty!

fot. GKS Armaty

Kiedy po kilku meczach rundy rewanżowej pisaliśmy, że drużyna grająca w Starej Róży zasługuje na miano „Rycerzy Wiosny”, niektórzy powątpiewali wskazując, że najtrudniejsze mecze dopiero przed nimi. Nic bardziej mylnego! GKS Armaty wygrał wszystkie mecze w rundzie wiosennej i zakończył sezon na drugim miejscu. Do lidera zabrakło im zaledwie 3 punktów.

Dziś GKS Armaty odprawił z kwitkiem Tura Turze Rogi wygrywając 4:2.

Upragnionego awansu w pierwszym roku po reaktywacji zatem jeszcze nie ma, ale… No właśnie. Choć na tę chwilę informacja jest taka, że baraży o A klasę nie ma, to wszystko jeszcze może się pozmieniać. Bowiem w przeszłości wielokrotnie było tak, że niektóre kluby nie dostawały licencji, inne wycofywały się z rozgrywek. Zatem awans być może przyjść w każdej chwili .

Kibice w Dworni na meczu z tamtejszą Perłą fot. fb GKS Armaty

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o