Najbardziej rozpoznawalny po raz drugi

Konkurs na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2019 roku w powiecie łukowskim już za nami. Największą liczbę głosów otrzymał sierż. szt. Michał Karwowski z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim i to on ponownie został zwycięzcą plebiscytu.

Kolejna odsłona Konkursu na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2019 roku już za nami. Ponownie dwie pierwsze lokaty pod względem ilości zdobytych głosów zajęli policjanci z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim. Czytelnicy Wspólnoty Łukowskiej i portalu internetowego Łuków24.pl. oddali 111 głosów na sierż. szt. Michała Karwowskiego i 88 głosów na mł. asp. Michała Suleja. Na trzeciej pozycji uplasował się asp. szt. Krzysztof Wołoszka z łukowskiej Komendy Policji.

Zwycięzca tegorocznej edycji konkursu sierż. szt. Michał Karwowski służbę w Policji pełni od 2011 roku, a dzielnicowym został półtora roku temu. Tym bardziej należy uznać to za ogromny sukces, iż w tak krótkim czasie zdobył zaufanie i popularność wśród mieszkańców swojego rejonu. To oni docenili jego zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie. Dzięki swojej pracy Michał Karwowski zwyciężył w konkursie, w którym brało udział 20 policjantów. Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy w powiecie łukowskim dziękuje wszystkim, którzy oddali na niego swój głos i zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by jego służba przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

M.J.

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladyslaw Pucijjałow
Gość
Wladyslaw Pucijjałow

Policja w Stoczku działa bardzo dobrze, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Nie tak dawno zatrzymali nawet jednego darmozjada co nie przestrzega przepisów i wyroków sądu.

Wladek
Gość
Wladek

Ale których sądów tych pisiorskich czy tych ..niby ..wolnych bo to ważne ha ha ha

Dyskutant
Gość
Dyskutant

Lubię i popieram. Profesjonalista i dobry psycholog.

Wladek
Gość
Wladek

Drugi Colombo???