Mistrz Świata grywał dla stoczkowskiej publiczności

damian shulz

W minioną niedzielę na gościnnej włoskiej ziemi Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn obroniła tytuł Mistrzów Świata. Gratulacje popłynęły z całej Polski. Również siatkarzom gratulujemy, jednocześnie warto przypomnieć, że dla stoczkowskiej publiki grywał jeden z obecnych Mistrzów Świata- Damian Shulz.

Było to przy okazji meczów pokazowych, w czasach kiedy Damian dopiero wspinał się na siatkarki szczyt. Występował wówczas w barwach KPS Siedlce. W Stoczku grał dwa razy, z Avią Świdnik i z Camperem Wyszków. W tym pierwszym meczu zdobył 17 punktów, czarując przede wszystkim atomową zagrywką. Mecze zorganizowało Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe Aves.

Poniżej można zobaczyć filmy z tamtego wydarzenia. Damian występuje w białej koszulce z numerem 7. Atakuje, zagrywa i blokuje…


STS Aves prowadzi zajęcia z piłki siatkowej i zaprasza wszystkich młodych adeptów na treningi w środy i piątki o godzinie 16.00 na hali Zespołu Szkół, kto wie, być może w przyszłości mistrz świata, albo mistrzyni będzie nie tylko grywał w Stoczku ale był ze Stoczka.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o