Zapraszamy na zajęcia Misja Robotyka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych
Kobiałkach, które będą odbywały się w każdy piątek o godz. 14:30
i 16:10. Pierwsze zajęcia są zawsze próbne – bezpłatne.
Nasze zajęcia to połączenie konstruowania robotów z klocków LEGO z nauką podstaw
programowania. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia
prowadzimy w różnych grupach wiekowych.
Dlaczego warto postawić na robotykę LEGO?
– nauka programowania i konstruowania pozwala wypracować umiejętność logicznego
myślenia, nie tylko dotyczącego informatyki,
– programowanie staje się trzecim językiem, a przykłady pokazują, że nauka podstaw
programowania jest możliwa już od wczesnych etapów nauczania i to właśnie w tym
czasie przynosi najlepsze efekty,
– uczniowie kształtując swoją wiedzę dotyczącą nowych technologii, zdobywają
narzędzia pozwalające odnaleźć się w tym świecie,
– robotyka i programowanie są w dalszym ciągu przedsięwzięciem rozwojowym, a
obcowanie od dziecka z nowoczesnymi technologiami pozwoli w przyszłości
wpływać na rozwój i wykonywać nowe, nieznane nam jeszcze zawody.
Zajęcia z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nawet najmłodsi uczniowie
zdobywają wiadomości z zakresu matematyki czy fizyki – poruszane są tematy takie jak
grawitacja, siła odśrodkowa, kąty, czy jednostki miary stosowane na świecie.
Zapisy:
tel. 798001016
www.misjarobotyka.pl







Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…
„Jestem gotów usiąść do rozmów choćby dziś.” - to chyba coś nowego po X-latach?
Tekst to streszczenie 1/1 wypowiedzi mecenasa Wójcickiego, więc może lepiej niech tak zostanie. Można zawsze dopowiedzieć w komentarzach ;)
Marcinie, a może tak dodać w tym Twoim zapisie historii rok 2000 kiedy to doszło do ugody między stronami?
Dobrze.