Marek Czub Wójtem roku w Polsce?

marek czub

Wójt Gminy Stoczek Łukowski Marek Czub został nominowany do tytułu Wójta Roku w Plebiscycie Telewizji Polskiej. Honorowy patronat nad plebiscytem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Marek Czub został nominowany przez samych mieszkańców gminy. W materiale przygotowanym przez telewizję publiczną, mówi, że to wyróżnienie należy się między innymi sołtysom, radnym i pracownikom gminy. Wśród największych zasług wymieniany jest gminny Zakład Aktywności Zawodowej i doprowadzenie sieci wodno-kanalizacyjnych do gospodarstw a także budowa dróg.

Aby Marek Czub został Wójtem Roku, potrzebne są głosy, a konkretniej raczej sms. Każdy kto uważa, że ta nagroda powinna powędrować w ręce Marka Czuba powinien wysłać SMS o treści 3 na numer 7150.

Zobacz materiał prezentujący sylwetkę(: =====KLIKNIJ TUTAJ (od 3.12)

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o