Nie mają sali, ale mają sukcesy. Mistrzowie z Jedlanki grają dalej!

Jedlanka siatkówka

Gdyby ktoś komuś nakazał nauczyć się pływać nie mając wody, pewnie byłby uznany za niespełna rozumu. Jednak podobna sytuacja ma miejsce w Gimnazjum w Jedlance. Ta nieduża szkoła nie posiada hali sportowej, ba, nie ma nawet sali gimnastycznej, dysponuje jedynie małą salą korekcyjną, a uczniowie nauczyli się grać w piłkę siatkową. 

Na początek wygrali Mistrzostwo Gminy, pokonali reprezentację większych szkół z zapleczem. Wyższość zawodników bez sali musieli uznać uczniowie ze Starej Róży, Starych Kobiałek i Starej Prawdy. Jednak to nie koniec sukcesów! Podopiecznym Mariusza Kachniarza dziś udało się awansować do finałów powiatowych. Trzeba dodać, że na dzisiejsze zawody pojechali wszyscy chłopcy ze szkoły, choć nie ma ich aż tak wielu. 

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o