Koronawirus w stoczkowskiej szkole…

Jak poinformował dziś Tygodnik Siedlecki, w Zespole Oświatowym w Stoczku Łukowskim u jednej z pracownic obsługi potwierdzono zakażenie koronawirusem. Nie podjęto jeszcze decyzji, czy uczniowie przejdą na nauczanie zdalne, ale każda decyzja jest możliwa.

Zakażony jest również jeden z właścicieli ze stoczkowskich sklepów.

11
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladek
Gość
Wladek

I co tam z wirusem szczepia juz w stoczku.p.morawiecek leje propagande a szczepionka ma skutecznosc jedynie na rok

Wladek
Gość
Wladek

Ten korona wirus jest jakis inteligentny bo w wieksiosci kosi elektorat pisu

Dyskutant
Gość
Dyskutant

Najlepiej by było, gdyby każdy miał możliwość zrobić sobie samemu kwarantannę na 2 tygodnie w odosobnieniu i nie musieć chodzić do sklepu.

Wladek
Gość
Wladek

Ludzie nie bójcie sie wirus jest w odwrocie 2 miesiace yak belkotal zyd morawiecki….

Wladek
Gość
Wladek

Reka w gore kto zaliczyl test na korona wirusa.a kogo np.bolaly stawy mial nudnosci itp.a kto np.wyrywkowo badal kierowcow zawodowych ze stoczka i gminy i ludzi ktorzy czasowo pracuja za granica.odpowiem wam nikt dlatego zapytalem sie o tych ktorzy przechodzili to bez objawowo a nie dziwia was w ostatn8m okresie te nagle zgony tylu osob ludzi ktorym nagle polecialo zdrowie i zmarli.nazwisk nie bede podawal.kazda propaganda wmowi ludzim wszystko.co gadal mazowiecki jak agitowal za duda latem a jak to sie ma do sytuacji obecnej