Kontakt

Wydawca:

Spółdzielnia Socjalna MPGK Stoczek Łukowski

ul. Kościelna 7

21-450 Stoczek Łukowski

26
Zostaw komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lola
Gość
Lola

Dlaczego poseł Skwarek przycichł? czyżby go obornikiem zasypali?

Ben
Gość
Ben

Ja prosiłbym kogoś z władz miasta o małą interwencję. Może radni będą mieli bliżej. Jest lato, temperatury wyższe. Ludzie otwierają okna i tu niespodzianka bo komuś chce się palić w piecach. Oddychać nie ma czym, smród, trzeba zamykać okna bo nie ma czym oddychać. Sprawdźcie proszę czemu ktoś przy plus trzydziestu pali w piecu – może jakiś sezonowy zakaz palenia bo się wytrujemy!

Szymon
Gość
Szymon

Witam. Zwracam się do Pana Marcina już po raz kolejny: czemu na stronie nie ma transmisji z sesji rady gminy? Krążą plotki że ulega Pan naciskom ze strony lokalnych władz, a przecież mamy wolny kraj i wolność słowa. Czy jest Pan w stanie to zdementować?

OSP
Gość
OSP

W tym roku wypalanie traw to istny Armagedon praktycznie co chwila wyjeżdża wóz, ten film https://youtu.be/LjzfgdFb2LY pokazuje jak o mały włos spłonąłby cały las.

andrzej
Gość
andrzej

Ponieważ jestem zwolennikiem walki z postępującym marazmem i degradacją miasteczka chcę zwrócić uwagę piszącemu ten artykuł,że powinien ograniczyć się do przedstawienia informacji i nie podejmowania próby oceny oddziaływania ewentualnego zakładu na otoczenie bo od tego są odpowiednie służby o większej wiedzy techniczno- technologicznej podpartej zapewne realnymi opracowaniami w tej kwestii. ,,Ubój żywych zwierząt i ich przetwórstwo, (pomimo nowoczesnych technologii) nie daje gwarancji, że w promieniu 1,5 kilometra od zakładu nie spadnie wyraźnie jakość życia mieszkańców. Na nieprzyjemny zapach narażone mogą być szkoły i osiedle domów jednorodzinnych.,, Pytam skąd autor czerpie te informacje z dosyć precyzyjnym określeniem promienia niekorzystnego wpływu?Czy ta… Czytaj więcej »