Kolejna tragedia na drodze. Infinity uderzyło w drzewo…[LLU Info]

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło minionej nocy w Nowym Świecie (pow. łukowski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Infinity zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierujący tym autem.

  Wczoraj przed północą dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Nowy Świat. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód uderzył w drzewo, że jadących nim osób nie można wydostać z pojazdu. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że w obszarze niezabudowanym, kierujący samochodem marki Infiniti 25-latek z gminy Wola Mysłowska, po wyjechaniu z zakrętu zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewa. Służby ratunkowe przy użyciu sprzętu specjalistycznego wydostały jadących samochodem dwóch młodych mężczyzn. Niestety kierujący samochodem 25-latek doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia. Natomiast 21-letni pasażer auta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku. Apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

M.J.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o