Koalicja wygrała projekt. Będzie „Wiktoria 1920 w stoczkowskich życiorysach”

Dzielimy się dobrą nowiną: nasz projekt „Wiktoria 1920 w stoczkowskich życiorysach” został rozpatrzony pozytywnie przez Biuro Programu Niepodległa i z liczbą punktów 86,67 uplasował się na wysokiej 18 pozycji wśród ponad 220 pozytywnie rozpatrzonych wniosków i wśród ponad 320 złożonych w programie „Koalicje dla Niepodległej”. W ramach tego projektu przywrócimy zbiorowej pamięci informacje o stoczkowskich bohaterach wojny polsko-bolszewickiej. Służyć temu będą takie działania, jak panel dyskusyjny ekspertów (historyków, regionalistów), wystawa, lekcje historii w szkołach i niepodległościowy piknik historyczny z udziałem grup rekonstrukcyjnych, pojazdów taborowych z epoki, koncertem orkiestry, występami dzieci i młodzieży i wieloma innymi atrakcjami, który odbędzie się w październiku. Projekt ten będzie realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w partnerstwie z Miejską Biblioteką Publiczną, Burmistrzem Miasta, Towarzystwem Przyjaciół Stoczka, Zespołem Oświatowym, Zespołem Szkół, Stowarzyszeniem Inkubator Kreatywności Społecznej i Ochotniczą Strażą Pożarną. Koordynatorką projektu jest Agnieszka Barej. Będzie się działo!

5
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
A.....
Gość
A.....

Chyba większość komentujących tutaj woli widzieć szklankę w połowie pustą, zamiast w połowie pełną. Zamiast cieszyć się z tego, że nasz projekt dostał dofinansowanie, podczas gdy takiego wsparcia nie dostało wiele większych i bogatszych instytucji, zamiast cieszyć się, że za zewnętrzne pieniądze będzie można zrobić coś ważnego i potrzebnego dla naszego środowiska i wpisać się w ogólnopolską kampanię, to tylko narzekacie, że kwota dofinansowania za mała? Następnym razem dorzućcie się do wkładu własnego.

J-23
Gość
J-23

Pani A. nerwy puszczają? Pani A. problem w tym, że w Stoczku powstała taka opcja, że mamy cieszyć się czymś co powinno być na porządku dziennym, bez żadnej łaski, podchodów. Co gorsza dostając jakieś ochłapy (tak własnie to wygląda w tym temacie) chwalimy się wszędzie i wychwalamy się do wszystkich , a podziękowania słane są tym co nawet palcem nie kiwnęli. Ładnie Pani przerzuca ten problem i wielki szacun dla Pani z tego powodu, bo nie rozpatruje Pani tego, że o wiele mniejszych instytucji od MOK Stoczek (około 100 na 157) dostało większe pieniądze. Wiec gdzie widzi Pani ten sukces.… Czytaj więcej »

J-23
Gość
J-23

„Otrzymaliśmy w sumie 328 wniosków o dofinansowanie projektów. Samorządowe instytucje kultury złożyły 192 wnioski, a organizacje pozarządowe 136 wniosków. Dofinansowanie otrzymało 157 wnioskodawców – 105 samorządowych instytucji kultury i 52 NGO. Dofinansowanie wynosi od 10 tys. do 40 tys. zł.”
Stoczek znalazł się w ostatniej dziesiątce dofinansowania z kwotą 12 tysięcy.
TYLE W KWESTII UZUPEŁNIENIA.

J-23
Gość
J-23

Oj będzie się działo…. za 12 tysi… oj będzie się działo, aż strach pomysleć./

Wladek
Gość
Wladek

To tyle krzyku jest o to?