Ireneusz Stosio nowym Kierownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej

Ireneusz Stosio

Zakończył się ogłoszony przez Burmistrza Miasta Stoczek  Łukowski Ireneusza Szczepanika nabór na stanowisko Kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim. Wybór nie był jakimś wielkim zaskoczeniem, bowiem z informacji jakie do nas docierały, pewnym kandydatem był pełniący obowiązki kierownika Ireneusz Stosio.

Burmistrz opublikował uzasadnienie takiego, a nie innego wyboru:thumbnail of informacja-o-wynikach-naboru

38
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adam
Gość
adam

tak

Alicja
Gość
Alicja

Nie rozumiem dlaczego prowadzicie przepychankę słowną,większość osób tu piszących chce wam wskazać jakie kryteria należy spełniać żeby zostać kierownikiem.Nie padają imiona,gdyby chodziło o Ewę,Marka czy Heńka to też byśmy walczyli aby kierownikiem była osoba z odpowiednim wykształceniem i wiedzą,czy pisany program przez wykształcanego terapeutę ma zatwierdzić mechanik,elektryk czy też informatyk? Naprawdę czasami warto się zastanowić zanim się napisze jakąś głupotę.

Marek
Gość
Marek

A pan redaktor Staniszewski z tego co mi wiadomo również nie skończył studiów dziennikarskich i portal niniejszy prowadzi z powodzeniem… i co Ty na to Alicjo? Aż tak Ci się papiery podobają? Kwit o wszystkim ma decydować? Biurokracja przede wszystkim? Wam chodzi tylko o to, że nie lubicie Szczepanika i przy okazji macie używanie z Irka – nota bene porządnego, dobrego człowieka. Nie ładnie jest niszczyć czyjeś dobre imię. Kolejny raz powtarzam – „stoczkowskie bagienko” Was wciąga!

Marek
Gość
Marek

DLACZEGO PAN REDAKTOR NIE PUBLIKUJE MOICH KOMENTARZY? PRAWDA BOLI? ZACHOWUJECIE SIĘ JAK „WYBORCZA' MICHNIKA…

Marcin Staniszewski
Admin

Panie Marku! Proszę nie przebierać nóżkami, nikt Pana „rozważań” nie zamierza blokawać:) Przepraszam najmocniej, ale grałem w siatkówkę (wygrałem ohhh yesss!) i nie sprawdzałem…. Proszę o wyrozumiałość…

Marek
Gość
Marek

Niby PIS-owcy a nie zależy na dialogu społecznym… jedynie abu doj….ć przeciwnikowi.. It’s true?

Alicja
Gość
Alicja

Drodzy Państwo,pozwolicie że napiszę kilka słów jako osoba pracująca w bardzo podobnej placówce jaką jest wtz.Padają tu słowa menadżer,szansa,kościół itd.Przecież tu nie oto chodzi,osoba będąca kierownikiem ma obowiązek kontrolować pracę terapeuty zajęciowego,pisanych programów rehabilitacji osoby niepełnosprawnej,ocen rocznych,postępów itd, i musi się pod tym wszystkim podpisać ,zatwierdzić,sprawdzić,udzielić wskazówek,pomocy w prowadzonej terapii i postawić pod wszystkim pieczątkę.A żeby to zrobić należy posiadać chociaż odrobinę wiedzy na temat psychologii,terapii oraz wielu innych zagadnień dotyczących osób niepełnosprawnych,a do tego potrzebne jest niestety wykształcenie,bo samo przebywanie w placówce nie daje wiedzy. Szanowni Państwo Radni większość z Was jest rodzicami,czy pozwolilibyście żeby wasze dzieci przebywały pod… Czytaj więcej »

Marek
Gość
Marek

Załużcie stoczkowski KOD! 😉

Tadeusz Norek
Gość
Tadeusz Norek

a ty załóż sobie słownik na głowę

Marek
Gość
Marek

Zakładajcie stoczkowski KOD!

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony

Gdyby dać tej całej piątce o której pisał Romek Tomek i Atomek władzę, stanowiska kierownicze itp. z czego utrzymałby się Pan Redaktor… ? Napędza sensację. Gdyby napisał Pan Ireneusz Stosio został powołany na stanowisko dyrektora WTZ itp. kto by to kupił? Ten przekłamany i politycznie nastawiony portal doprowadza do nienawiści wśród mieszkańców miasta.

Marek
Gość
Marek

Popieram w 100%

No i fajnie
Gość
No i fajnie

Fajnie że jest Irek. Długo go nie będzie.