INVISION Optyk i SEIKO zapraszają na dni otwarte!

foto

Uwaga mieszkańcy Łukowa i powiatu łukowskiego. Już w najbliższy piątek i sobotę (25 oraz 26 sierpnia) czekają na Was dni otwarte w Salonie Optycznym INVISION przy ul. Międzyrzeckiej 8. Przez weekend wszyscy chętni będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty oprawek i okularów przeciwsłonecznych, których ceny obniżone zostaną do nawet -20%. Specjaliści z salonu Invision oraz Seiko przygotowali też wyjątkową ofertę na okulary progresywne dla profesjonalistów. Na mieszkańców naszego miasta czekają też ciekawe konkursy i atrakcyjne nagrody.Jedną z nich jest wysokiej klasy zegarek Seiko!

Co jednak należy zrobić, by wygrać nagrodę?

Podstawowym wymogiem jest zakup okularów korekcyjnych z soczewkami Seiko. Osoba, która w najbliższy weekend dokona takiego zakupu, poproszona zostanie także o udzielenie krótkiej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi zostaną zapisane na specjalnych formularzach, a spośród nich jury konkursowe (w skład którego wejdą przedstawiciele Organizatora oraz Partnera promocji) wybierze tą najciekawszą.

Pamiętajmy, że aby wygrać wartościowy zegarek Seiko, wraz z podaniem odpowiedzi, należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz potwierdzić prawdziwość danych własnoręcznym podpisem. Zwycięzca konkursu wyłoniony zostanie najpóźniej do 3 września. Organizator promocji skontaktuje się ze zwycięzcą konkursu i poinformuje o zwycięstwie najpóźniej do 10 września.

Zapraszamy!

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o