GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI OTRZYMAŁA DOTACJĘ NA ROZWÓJ CYFROWY

15 listopada w Janowie Lubelskim, podczas konferencji „Cyfrowa gmina” z udziałem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odpowiedzialnego za realizację zadań z zakresu informatyzacji i pełnomocnika rządu ds. cyberbezpieczeństwa Jana Cieszyńskiego oraz Wicewojewody Lubelskiego Bolesława Gzika i Posła na Sejm RP Jerzego Bieleckiego, odbyło się uroczyste wręczenie czeków na rozwój cyfrowy.

Gmina Stoczek Łukowski otrzymała wsparcie w kwocie 232 320,00 zł. Dofinansowanie jest przeznaczone na zadania związane z cyfryzacją urzędów Jednostek Samorządu Terytorialnego i jednostek im podległych oraz nadzorowanych poprzez nabycie sprzętu IT i oprogramowania, licencji niezbędnych do realizacji e-usług, pracy i edukacji zdalnej, edukacją cyfrową dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie obsługi nabytego sprzętu oraz oprogramowania i licencji, analizą stanu cyberbezpieczeństwa, jak również zapewnieniem cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o