Coś poszło nie tak…

Polna naprawa

[pullquote]Regeneracja nawierzchni poprzez wykonanie pojedynczego powierzchniowego utwardzenia grysami bazaltowymi i emulsją asfaltową. Widocznie chłopakom pęka nawierzchnia co w przypadkach robienia jej w nieodpowiednich warunkach pogodowy jest więcej jak pewne no i w ramach gwarancji robią. Michał Krystecki fb[/pullquote]

Były dobre chęci, były starania, ale wyszło jak zawsze, chciałoby się powiedzieć. Przed rokiem rzutem na taśmę Rada Miasta zatwierdziła pomysł Burmistrza Ireneusza Szczepanika, aby (mówiąc kolokwialnie) na wariata zbudować ulicę Polną. Walka z czasem i aurą była zacięta, ale ostatecznie Burmistrz tryumfował.

Nieco żartobliwie pisaliśmy (czytaj tutaj), że aby ocenić prace, trzeba będzie poczekać do wiosny. Jednak dopiero jesień przyniosła nowe informacje w tej sprawie. Wczoraj na drodze miała miejsce pierwsza naprawa, a dokładnie uzupełnienie warstwy ścieralnej. Na jezdni powstała czarna smolna plama przykryta drobnymi kamykami. Pomijając względy estetyczne, jadąc samochodem nierówność jest odczuwalna. 

Trwa łatanie…

Oczywiście nie jest niczym nadzwyczajnym naprawa pogwarancyjna,  ale za blisko milion złotych można było ten odcinek zrobić na nieco dłużej niż 11 miesięcy, zważywszy, że jezdnia jest praktycznie nieużywana przez ciężki sprzęt i samochody. Z pewnością dziś nikt nie będzie się poczuwał do popełnionych błędów, bo tak to już jest, że te „lepsze” inwestycje są sierotami. Zatem można wrócić do poprzedniej wersji, że to fatum zawisło w Stoczku nad ulicą Polną.

tak to wyglądało rok temu…

 

3
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
stefan bruda gira
Gość
stefan bruda gira

Kiedyś szedłem tą ulicą, wdepnąłem w krowi placek butem i ręką. potem musiałem skrobac patykiem z protektora łajno. Bardzo to wpłyneło na moją psychikę, do dziś moje ciżmy śmierdzą, a gdy ide ulicą o której mowa zawsze wszesniej zaopatruje się w porządny patyk.

umyj sie
Gość
umyj sie

Krowi placek? Lubie placki ale i pączki tez, nalesnikiem tez nie pogardze, a na zadupku powinien być toy toy

truckeronroad.com
Gość

Czerpali garściami doświadczenie jak to się robi w drodze na Garwolin…