Trzy bramki Macieja Miszty w Dębowej Kłodzie. Odżyły nadzieje…

Dwernicki

Bardzo miłą niespodziankę wszystkim swoim kibicom sprawili piłkarze LKS Dwernicki. W środę odnieśli swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie. Cenniejsze tym bardziej, że odniesione na wyjeździe w Dębowej Kłodzie.

Przebieg meczu był bardzo emocjonujący, bowiem do przerwy prowadzili gospodarze 3:0, i chyba to prowadzenie nieco ich uśpiło w drugiej połowie, bowiem Dwernicki zdołał czterokrotnie zdobyć bramkę, co w efekcie dało trzy punkty. Klasycznym hat trickiem popisał się Maciej Miszta, jedno trafienie dołożył Ozygała. 

Ten wynik otworzył nieco furtkę umożliwiającą marzyć o utrzymaniu się w lidze. Piłkarze będą mieli okazję udowodnić, że to nie był tylko przypadek już w niedzielę. Rywalem będą Orlęta Łuków, które w najwyższej formie nie są… Pierwszy gwizdek o 16.00.

Dąb Dębowa Kłoda – Dwernicki Stoczek Łukowski 3:4 (Weber 20, G. Tabeński 30 z karnego, Wójcik 43 – M. Miszta 49, 65, 75, Ozygała 53). Czerwona kartka: Andrzej Cholewa (Dąb) w 55 min za faul

Terminarz i tabela kliknij =====> TUTAJ

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o