Będą kontrole!

Mieszkańcy Gminy Stoczek Łukowski zostali obdarzeni specjalnymi ulotkami, które wskazują i podpowiadają w jaki sposób prawidłowo segregować odpady i dlaczego to jest takie ważne. Ważne dla wszystkich, bowiem im większa świadomość społeczna, tym opłaty dla ogółu mogą być niższe.

Władze gminy jednak nie chcą poprzestać tylko na edukacji mieszkańców. Zapowiedziane zostały kontrole oddawanych nieczystości, a co za tym idzie również możliwe kary….

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kakaowy johny
Gość
Kakaowy johny

Przecież w PSZOK nie chcą nic brać. Żeby oddać stara oponę to trzeba się wyklucic z ta miła panią. Ecolider nie daje worków na wszystkie rodzaje odpadów a jak już karać to wszystkich. Tu chodzi tylko o kasę

Adam
Gość
Adam

Dokładnie ceny za wywóz lokalne władze gminy podniosły a odbiór woła o pomstę do nieba! Połowy śmieci nie zabierają bo coś się zawsze nie podoba. Za te pieniądze to powinni z podwórka sami wynosić a nie straszyć kontrolami!