Apel o pomoc dla pogorzelców

Marek Czub, wójt gminy Stoczek Łukowski oraz Paweł Lasota, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim zwracają się z prośbą do osób dobrej woli o pomocy rodzinie Sikorskich. Pożar zniszczył ich budynki gospodarcze, w których był m.in. opał na zimę.
Rodzina Państwa Sikorskich mieszka w miejscowości Jamielne w gminie Stoczek Łukowski. Ich dramat rozegrał się 5 października.  Doszczętnie spaliły się budynki gospodarcze, sprzęt w nich się znajdujący oraz zgromadzony tam opał na zimę dla trzech rodzin. Spaliły się również dwa samochody. Budynki stanęły w płomieniach, a silnie wiejący wiatr rozprzestrzeniał ogień na kolejne zabudowania. Na szczęście strażakom udało się uratować dom.

Spalone budynki nie były ubezpieczone. Rodzina potrzebuje pomocy finansowej na odbudowę pomieszczeń gospodarczych oraz zakup opału na zimę. Z pomocą już przyszedł Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim, ale straty są bardzo duże i pomoc otrzymana od Ośrodka jest niestety niewystarczająca. Dlatego też, zarówno wójt Marek Czub, jak i kierownik GOPS Paweł Lasota zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe i rzeczowe dla pogorzelców.

Jeżeli ktoś będzie chciał pomóc, może wpłacać pieniądze na numer konta BS w Trzebieszowie Oddział Stoczek Łukowski: 31 9206 1022 6812 1978 3000 0010, z dopiskiem w tytule „Darowizna na rzecz pogorzelców”. Przy odbiorcy należy dopisać „Pomoc dla rodziny Sikorskich”.

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Gdyby jeszcze spaliło się coś innego niż tonwysypiskoni zawalające się szopki to bym zrozumiał cel zbiórki ale za coś takiego to już przesada…

Olo
Gość
Olo

A może by tak poinformować, kto jest właścicielem konta ? Kto jest organizatorem zbiórki ? W artykule nie jest to jasno określone