Aby skorzystać potrzeba cudu?

wc

Kilka dni temu otrzymaliśmy taką oto wiadomość:

Witam. Wiecie moze, lub zainteresujecie sie , dlaczego WC przy strazy jest bardzo czesto zamkniete? Jest to lazienka publiczna lecz aby trafic na otwarta -musi byc cud. Nie jest to tylko teraz zima, ale latem tego roku, zeszlego etc bylo to samo.. przyjezdni goscie ida do wc ale ZAMKNIETE! Ciagle sie skarza ale rowniez mieszkancy gminy nie moga skorzystac.. Z doswiadczen swoich jak i rodziny kiedykolwiek chcialem skorzystac z lazienki to bylo zamkniete, zarowno kierowcy firmy przewozowej „Plus” z Siedlec skarza sie o brak wc i ciagle zamkniecie , kilka dni temu jeden z nich zadal mi pytanie „dlaczego zawsze u was wc jest zamkniete?” Patryk Kominek

Postanowiliśmy zapytać o sprawę (bądź co bądź czasami nie cierpiącej zwłoki), Burmistrza Ireneusza Szczepanika, który powiedział:

W ostatnim czasie rzeczywiście, toaleta była zamknięta, a to ze względu na to, że były duże mrozy i gdzieś instalacja przymarzła. Toaletą zajmuje się Pani, z którą mamy podpisaną odpowiednią umowę i ona się nią opiekuje…

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Adam z poczty...
Adam z poczty...
9 lata temu

TA pani musi otwierać puszkę piwa to onie ma czasu na kiblownie.

Janusz
Janusz
9 lata temu

Czy ta „pani” otrzymuje za to pieniądze? Może Miasto zerwie umowę skoro nie jest wykonywana?

Bartek
Bartek
9 lata temu

Od roku jestem zagranicą ale pochodzę ze stoczka,do tej pory dużo razy przechodziłem obok tej łazienki i zgadzam się bo bardzo często była nieczynna i mogłem pocałować klamkę. Jak jest teraz nie powiem